דירה 3.5 חדרים בתל אביב

צילום: גדעון לוין

גודל הנכס

60 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

זוג תושבים חוזרים, שאחרי שנים בחו”ל החליטו שהם רוצים לבלות את השנים הבוגרות בישראל, ‘בעיר ללא הפסקה’, ולצורך כך ביקשו לשפץ ולעצב את הדירה שבבעלותם ולהפוך אותה לשלהם, לדירה נעימה, נקייה וללא הרבה אלמנטים.

שלוש עקרונות הנחו אותי בשלב התכנון: יצירת מקומות אחסון רבים, עיצוב לבן ונקי ומטבח שנבלע בעיצוב הכללי, כחלק מחלל המגורים. השיפוץ היה שיפוץ כללי, החל בהתקנת אינסטלציה חדשה, דרך הגדלת לוח החשמל, שילוב מערכת מיזוג אוויר נסתרת בדירה, שבירת קירות ובניית חדשים במקומם, החלפת ריצוף ודלתות, בחירת תאורה והוספת חדר למטפלת.

במהלך שלב תכנון הדירה נערכו פגישות קצובות מול הלקוחות שהגיעו לשני ביקורים בארץ.

בשלב הביצוע ניהול השיפוץ והתאום בין הספקים נעשה בארץ כשהלקוחות שהו בחו"ל תוך שמירה על תקציב מצומצם ומתן דיווח ללקוחות על התקדמות עד לשביעות רצונם.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

ליאת תמר מטרני, בוגרת HIT המכון הטכנולוגי חולון, בעלת תואר ראשון B.Design ולימודים בבית הספר לעיצוב BAU בברצלונה, ספרד.

מתמחה בתכנון ועיצוב חללים מסחריים ומשרדים, לצד מגורים ופרוייקטים פרטיים, תוך דגש על מתן פתרונות עיצוב ואחסון בחלל, פונקציונליות ואסטתיקה.

הסטודיו מעניק שירותי תכנון, עיצוב, פיתוח קונספט, תכנון ריהוט מותאם, ליווי אדריכלי במהלך הבניה ושירותי ניהול פרוייקט ללקוחות המתגוררים בחו"ל.

עם השנים והפרוייקטים שליוויתי צברתי נסיון רב בתכנון מאתגר לצד תקציבים נמוכים. ניתן לעצב כל חלל באופן מושלם עם הגדרת תקציב מראש, גם אם התקציב מצומצם, ולנהל אותו נכון עד לקבלת התוצאה הרצויה.

אני מאמינה שכל חלל ניתן למקסם ולחוות תוך מתן פתרונות יצירתיים, המשתלבים הן עם הסביבה שלנו, ההרגלים היומיומיים והעיצוב הייחודי שיאפיין אותנו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.