עיצוב משרד ביקנעם

צילום: עמית גושר

גודל הנכס

300 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

תכנון ועיצוב 300 מ"ר של משרדים המשלבים חלל Open Space משותף, מעבדה וחדרי משרדים.
משרדי סטארט-אפ בארץ הם הבית השני, המקום בו העובדים חיים ונושמים מרבית שעות היום. אחת ההגדרות הראשונות של בעלי החברה היתה שהמשרד יהיה מעוצב, ייצוגי ועכשוי אך עם זאת שיעניק תחושה נעימה לשהות בו זמן רב.

צורתו הטרפזית והמאתגרת של החלל הובילו את התכנון לקונספט של השתנות צורנית, חומרית ופונקציונלית. מן האזור הצר והפרטי של חדר הישיבות והמשרדים בהם הגוונים רגועים יותר ומאופקים – אל האזור הפתוח לחללי העבודה המשותפים המסתיים בקיר מטבח גדול וכחול המשמש גם כאזור המפגש לכלל העובדים. האזור המשותף מתפקד הן כמטבח פונקציונלי והן לישיבות קטנות על כוס קפה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

ליאת תמר מטרני, בוגרת HIT המכון הטכנולוגי חולון, בעלת תואר ראשון B.Design ולימודים בבית הספר לעיצוב BAU בברצלונה, ספרד.

מתמחה בתכנון ועיצוב חללים מסחריים ומשרדים, לצד מגורים ופרוייקטים פרטיים, תוך דגש על מתן פתרונות עיצוב ואחסון בחלל, פונקציונליות ואסטתיקה.

הסטודיו מעניק שירותי תכנון, עיצוב, פיתוח קונספט, תכנון ריהוט מותאם, ליווי אדריכלי במהלך הבניה ושירותי ניהול פרוייקט ללקוחות המתגוררים בחו"ל.

עם השנים והפרוייקטים שליוויתי צברתי נסיון רב בתכנון מאתגר לצד תקציבים נמוכים. ניתן לעצב כל חלל באופן מושלם עם הגדרת תקציב מראש, גם אם התקציב מצומצם, ולנהל אותו נכון עד לקבלת התוצאה הרצויה.

אני מאמינה שכל חלל ניתן למקסם ולחוות תוך מתן פתרונות יצירתיים, המשתלבים הן עם הסביבה שלנו, ההרגלים היומיומיים והעיצוב הייחודי שיאפיין אותנו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

liat.tamar.id@gmail.com