בית פרטי 4 חדרים בקיסריה

צילום: מאור מויאל

גודל הנכס

150 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

כל הפרויקטים שאני עושה, אני נהנית מכל הלב לתכנן ולעצב אותם. כולם מרגשים אותי, כל פרויקט באשר הוא. אך ישנם פרויקטים שזו זכות לקבל אותם כפרויקט. כך זכיתי לעצב את הבית הכל כך מיוחד הזה ללקוחה מקסימה מלאת שמחת חיים, עם טעם משובח לעיצוב עשיר מיוחד מאוד. הבית אינו כמו כל בית כפרי שעיצבתי. זהו בית מלא אופי ועשיר בפרטים של טקסטיל, נגרות מדוייקת, שילוב בין חומרים של עץ, מתכת שחורה ובריקים. ההשראה שלי לעיצוב ביתה היה "בקתה כפרית בשילוב סגנון תעשייתי" – וכך בעצם בניתי את הקונספט העיצובי. הנחת שלי כמעצבת היא לקבל את החיוך, השמחה וההנאה של הלקוחות שלי מביתם המעוצב החדש בסיום הפרויקט.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

לעצב חלומות למציאות – תמיד אהבתי עיצוב ורציתי לעסוק בזה, אך דחקתי את החלום הצידה. וכך עברו השנים עד שהבנתי שעל חלומות אסור לוותר וצריך להגשים אותם.
שמי לילך שפירא ואני בוגרת סטודיו 6b. אני נשואה באושר ואם ל-4 ילדים.

אחרי שנים רבות בתחום ההייטק ותואר במדעי ההתנהגות, החלטתי לשנות כיוון בחיים ולתת ביטוי לאהבה האמיתית שלי – עיצוב פנים.

אני מתמחה בחללי מגורים ומדמיינת את היופי ופוטנציאל הבית כבר כשאני רואה ארבעה קירות. בנוסף לבית יפה ונעים, חשוב לי מאוד לתת דגש גם לפונקציונליות והנוחות בבית, חשיבה על מקומות אחסון, חשיבה על פתרונות יצירתיים לדברים הקטנים, שפתאום מקלים ומשנים לנו את החיים.
בעזרת שימוש בחומרים עדכניים, טקסטיל, צבע, תאורה נכונה – אני הופכת את הדירה שלכם לבית חם, עדכני ומעוצב, שמתאים בדיוק לאופי שלכם ולטעמכם האישי.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.