דירה 5 חדרים בנס ציונה

צילום: עידן גור

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

שיפוץ מלא לדירה עבור זוג+ 3 בנות מתבגרות.

בעלי הבית, זוג+ 3 בנות, הגיעו אלי לאחר שגרו בדירתם מעל ל 10 שנים, כשהרגישו שהתכנון כבר לא מתאים לצרכיהם, ומרגישים צורך עז בריענון ושינוי.

המטבח, הרגיש להם קטן מידי, החלל הציבורי לא מספיק מואר, הבנות גדלו וחדריהן כבר לא התאימו להן, ובנוסף – לבעלי הבית תחביב בגידול וטיפוח עציצים, והדגישו שחשוב להם למצוא פתרונות לשלב את העציצים בדירה, ולדאוג להגדיל את האור הטבעי.

אז יצאנו לדרך, וההחלטה הראשונה שהובילה לשינוי משמעותי בחלל הציבורי, הייתה להעביר את חדר הבת הקטנה למטבח, ולפתוח אותו לחלל. בחדר זה ממוקם חלון גדול, שפתיחתו לחלל הוסיפה את האור והפתיחות אותה חיפשו.

המטבח מוקם בכניסה לדירה, כשבדופן המטבח תוכנן ארון עם משרביה עבור מעילים ותיקים – היוצר מבואה. צמוד למטבח מוקם הסלון, ובינו לפינת האוכל (שמוקמה במקום החדר שבוטל), תוכננה יחידת ברזל עבור תליית הטלוויזיה ומקום לצמחיה.

חדרי השינה תוכננו באופן מוקפד ומותאם לצרכי כל אחד מבני הבית. בחדר ההורים הוחלף קיר חדר הרחצה במחיצת זכוכית המגדילה את החלל ומאפשרת כניסת אור טבעי לחדר. חדרי הבנות שופצו, ותוכננו עם נגרות מותאמת ובאווירה בוגרת, התואמת לגילן.

הסגנון הנבחר לדירה היה נורדי, עם נגיעות תעשיתיות, ובמונוכרום של אפורים, כך שהצמחייה מכניסה את הצבע הירוק לבית ולכן מככבת בו

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

מאז ומתמיד הייתה לי אהבה לאסתטיקה, עיצוב ויצירה.
לאחר שסיימתי תואר שלישי בביולוגיה, החלטתי לעבור הסבה מקצועית ולעסוק בתחום שיש לי אליו תשוקה מזה שנים – עיצוב פנים.
ממש כמו בלימודים המדעיים, מצאתי שהעיצוב משלב יכולות טכניות, דיוק וירידה לפרטים, לצד יצירתיות.
עם העיסוק במקצוע, התחזקה בי האהבה אליו, לראות כיצד התוכניות קורמות עור וגידים, והופכות לבתים הגורמים שמחה לשוכנים בהם.

תהליך התכנון מתחיל בדיאלוג משותף עם הלקוח, יחד אנחנו מגבשים קונספט עיצובי בהתאמה לצרכים ולחלומות של הלקוח. לאחר מכן מוצע תכנון אדריכלי, ובהתאם מופקים תוכניות עבודה, מפרטים טכניים, ותכנון רהיטים בהתאמה אישית.
כל פרויקט זוכה לליווי אישי שלי, החל משלביו הראשונים, דרך עזרה בבחירת בעלי המקצוע וחומרי הגמר (ריצוף, כלים סניטריים, גופי תאורה, צבעים, ריהוט וחיפויים), וכלה בליווי לכל אורך שלבי הביצוע.
אני מביאה איתי את הידע, הניסיון והלב כדי ליצור עבור הלקוח את הבית התפור למידותיו וייחודי עבורו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.