דירה 4 חדרים בנס ציונה

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

110 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

הדירה (110 מ"ר בנס ציונה) הייתה במקור דירת חמישה חדרים, שופצה מחדש והפכה לדירת ארבעה חדרים, מרווחת, פתוחה ומלאה באור. תהליך השיפוץ כלל חלוקת חלל חדשה שפתחה את החלל המרכזי לרווחה, החלפת ריצוף, תשתיות חדשות של חשמל ואינסטלציה, מטבח חדש, שיפוץ ותכנון מחדש של חדרי השירותים, נגרות ייעודית בהתאמה אישית לכל הבית והלבשת הבית כולו, בתכנון קפדני, עם תשומת לב לכל הפרטים הקטנים.

הדירה עוצבה בסגנון נורדי עם נגיעות בוהו שיק ומשדרת המון חום ותחושת ביתיות תוך כדי הקפדה על מראה נקי, שבא לידי ביטוי בריהוט מינימליסטי וחם, אבזור ייחודי, צבעוניות חמימה ושל ורודים, חומים, ירוקים וטרה קוטה בשילוב של חומרים טבעיים של עץ, קש, ראטן וברזל לבן.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

עיצוב, אנשים ואסתטיקה תמיד עוררו אצלי השראה. זו האהבה האמיתית שלי! את הסטודיו לעיצוב והום סטיילינג שלי הקמתי מתוך הרבה תשוקה, יצירתיות ואהבה ענקית לעיצוב ואומנות. הסטודיו מתמחה בעיצוב והום סטיילינג ללקוחות פרטיים ועסקיים, השבחת נכסים וסטיילינג לצילומים.

אני אוהבת לחשוב אחרת ולמצוא פתרונות עיצוב יצירתיים ופונקציונאליים, באמצעות צבע, צמחייה, שילוב של חומרים ואלמנטים עיצוביים שונים, עם דגש לכל הפרטים והפריטים הקטנים, שייצרו בית עם סגנון ואופי ייחודי במראה נקי ועם המון אווירה. חשוב לי שלכל בית ולכל חלל שאני מעצבת, יהיה את האופי שלו, את המשהו האחר הזה ,שמתאים בדיוק לו וזה בא לידי ביטוי בשפה עיצובית מאוד מוגדרת בכל אחד מהפרויקטים שלי, שונים ככל שיהיו.

אני יודעת שהכול מתחיל בתהליך משותף, אישי ומדויק עם הלקוחות שלי. לכל אחד צרכים, רצונות וחלומות אחרים ואני נותנת מענה לאורך כל התהליך, בצמוד לצרכי הלקוח, עם דגש לדקויות הקטנות ועד הפרט האחרון.

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

michaliwolfson@gmail.com
[reviews_area_plugin]