דירה 4 חדרים בתל אביב

צילום: דנה סטמפלר עשהאל

גודל הנכס

125 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

דירה עם המון פוטנציאל לא ממומש, מלאת אור, פריטי אומנות ואספנות סנטימנטליים שנדחקו הצידה ולא פחות חשוב, חיבור מיידי למשפחה מדהימה ואהובה. הרצון היה להכניס לבית מראה אקלקטי, של ישן מול חדש, שיהיה פונקציונאלי ומותאם לצרכים של כל בני הבית, להכניס אופי ולתת במה וחיים בעזרת שילוב של פריטי וינטג' שחיפשו את מקומם, רכישות של פריטים עכשוויים שנבחרו בקפידה ועבודת DIY.

בעזרת צבעים נעימים ומרגיעים, הרבה צמחייה בבית שתמיד עושה טוב, שימוש בחומרים, טקסטורות ומרקמים ומינון נכון של אבזור וריהוט בסגנונות שונים, נוצרה אווירה נעימה ומעוצבת שפשוט עושה חשק להיכנס לבית ולצלול לתוכו.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

עיצוב, אנשים ואסתטיקה תמיד עוררו אצלי השראה. זו האהבה האמיתית שלי! את הסטודיו לעיצוב והום סטיילינג שלי הקמתי מתוך הרבה תשוקה, יצירתיות ואהבה ענקית לעיצוב ואומנות. הסטודיו מתמחה בעיצוב והום סטיילינג ללקוחות פרטיים ועסקיים, השבחת נכסים וסטיילינג לצילומים.

אני אוהבת לחשוב אחרת ולמצוא פתרונות עיצוב יצירתיים ופונקציונאליים, באמצעות צבע, צמחייה, שילוב של חומרים ואלמנטים עיצוביים שונים, עם דגש לכל הפרטים והפריטים הקטנים, שייצרו בית עם סגנון ואופי ייחודי במראה נקי ועם המון אווירה. חשוב לי שלכל בית ולכל חלל שאני מעצבת, יהיה את האופי שלו, את המשהו האחר הזה ,שמתאים בדיוק לו וזה בא לידי ביטוי בשפה עיצובית מאוד מוגדרת בכל אחד מהפרויקטים שלי, שונים ככל שיהיו.

אני יודעת שהכול מתחיל בתהליך משותף, אישי ומדויק עם הלקוחות שלי. לכל אחד צרכים, רצונות וחלומות אחרים ואני נותנת מענה לאורך כל התהליך, בצמוד לצרכי הלקוח, עם דגש לדקויות הקטנות ועד הפרט האחרון.

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

michaliwolfson@gmail.com
[reviews_area_plugin]