דירת גן 5 חדרים ברמת השרון

צילום: איתי בנית

גודל הנכס

200 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

הבית, דירת גן דו מפלסית (ארבעה חדרים במקור),עבר שיפוץ ותכנון מחדש, כדירת חמישה חדרים כדי שתתאים לצרכים שלנו כמשפחה עם התוספת החדשה שלנו.

השיפוץ בפועל ארך כחודשיים אינטנסיביים מאוד תוך כדי חופשת לידה, כאשר נעשתה עבודה מקדימה וממוקדת שכללה את כל שלבי התכנון הרעיוני, תוכניות חשמל ואינסטלציה חדשות, תוכניות נגרות ורכישות לכל הבית. בלי יותר מידי תיאורים, הגדרות עיצוב מדויקות, אבל עם הרבה השראה אינטואיטיבית, כזאת שהגיעה עמוק מהבטן ועם המון רגש, זאת שהצליחה להוביל אותי בביטחון ובשלווה ועזרה לי לתרגם ולהביא לידי ביטוי את כל הרצונות והחלומות שהיו לנו לגבי המהות והתחושה של בית. מזמינה אתכם להיכנס ולהרגיש.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

עיצוב, אנשים ואסתטיקה תמיד עוררו אצלי השראה. זו האהבה האמיתית שלי! את הסטודיו לעיצוב והום סטיילינג שלי הקמתי מתוך הרבה תשוקה, יצירתיות ואהבה ענקית לעיצוב ואומנות. הסטודיו מתמחה בעיצוב והום סטיילינג ללקוחות פרטיים ועסקיים, השבחת נכסים וסטיילינג לצילומים.

אני אוהבת לחשוב אחרת ולמצוא פתרונות עיצוב יצירתיים ופונקציונאליים, באמצעות צבע, צמחייה, שילוב של חומרים ואלמנטים עיצוביים שונים, עם דגש לכל הפרטים והפריטים הקטנים, שייצרו בית עם סגנון ואופי ייחודי במראה נקי ועם המון אווירה. חשוב לי שלכל בית ולכל חלל שאני מעצבת, יהיה את האופי שלו, את המשהו האחר הזה ,שמתאים בדיוק לו וזה בא לידי ביטוי בשפה עיצובית מאוד מוגדרת בכל אחד מהפרויקטים שלי, שונים ככל שיהיו.

אני יודעת שהכול מתחיל בתהליך משותף, אישי ומדויק עם הלקוחות שלי. לכל אחד צרכים, רצונות וחלומות אחרים ואני נותנת מענה לאורך כל התהליך, בצמוד לצרכי הלקוח, עם דגש לדקויות הקטנות ועד הפרט האחרון.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

michaliwolfson@gmail.com