דירה 4 חדרים בתל אביב

צילום: דנה טמפלר עשהאל

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

דירה ישנה שהייתה זקוקה לרענון משמעותי אבל עם נוף מטריף, שזו נקודת פתיחה מנצחת.
כשפגשתי את את הלקוחות שלי , הם ביקשו עיצוב של כל החלל מחדש, כזה שיעניק להן הרגשה של בית, עם אווירה נעימה ומעוצבת, מקום משלהן, אבל לא מתחכם, מקום שיהיה להן כיף להיות בו, שיהיה פנקציונלי ומתאים לכל בני המשפחה. ושיהיה בהפתעה!
הדירה שהיתה נטולת אופי וריקה יחסית, חודשה ועוצבה במראה נקי וטבעי בעזרת צבעים נעימים ומרגיעים, הרבה צמחייה, שימוש בחומרים שונים ומינון נכון של אבזור וריהוט בסגנונות שונים, תוך כדי חלוקה נכונה למתחמים פנימיים, במטרה לנצל באופן מירבי את החלל ולתת תחושה של מרחב.
כך יצרנו בתוך החלל המרכזי, סלון לאורחים, פינת אוכל פינת משחק לילדים וספרייה עם פינת קריאה, כך שכל המתחמים מתחברים לחלל אחד והרמוני שכל כך נעים לכל בני הבית להיות ולבלות בו.

 

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

עיצוב, אנשים ואסתטיקה תמיד עוררו אצלי השראה. זו האהבה האמיתית שלי! את הסטודיו לעיצוב והום סטיילינג שלי הקמתי מתוך הרבה תשוקה, יצירתיות ואהבה ענקית לעיצוב ואומנות. הסטודיו מתמחה בעיצוב והום סטיילינג ללקוחות פרטיים ועסקיים, השבחת נכסים וסטיילינג לצילומים.

אני אוהבת לחשוב אחרת ולמצוא פתרונות עיצוב יצירתיים ופונקציונאליים, באמצעות צבע, צמחייה, שילוב של חומרים ואלמנטים עיצוביים שונים, עם דגש לכל הפרטים והפריטים הקטנים, שייצרו בית עם סגנון ואופי ייחודי במראה נקי ועם המון אווירה. חשוב לי שלכל בית ולכל חלל שאני מעצבת, יהיה את האופי שלו, את המשהו האחר הזה ,שמתאים בדיוק לו וזה בא לידי ביטוי בשפה עיצובית מאוד מוגדרת בכל אחד מהפרויקטים שלי, שונים ככל שיהיו.

אני יודעת שהכול מתחיל בתהליך משותף, אישי ומדויק עם הלקוחות שלי. לכל אחד צרכים, רצונות וחלומות אחרים ואני נותנת מענה לאורך כל התהליך, בצמוד לצרכי הלקוח, עם דגש לדקויות הקטנות ועד הפרט האחרון.

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

michaliwolfson@gmail.com
[reviews_area_plugin]