בית פרטי 5 חדרים בתל אביב

צילום: איתי בנית

גודל הנכס

240 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

מזמינה אתכם להיכנס לבית שהוא מאוד מיוחד עבורי, בית שמשדר המון תחושות והשראות מרחבי הגלובוס עם זיקה נוסטלגית לחלומות ילדות אמריקאים, בית אשר משלב מגוון רחב של סגנונות, במינונים מדויקים, עם המון מחשבה על כל פינה בבית, אשר יוצרים יחד אווירה טבעית ונעימה בדיוק כמו שאחותי רצתה.

הבית, אשר ממוקם בשכונת רמת החייל בתל אביב, 240 מ"ר בנוי, משתרע על ארבע קומות, עוצב בסגנון אקלקטי שבא לידי ביטוי בעושר של צבעים, מרקמים וחומרים שבמבט אחד מציג מראה מודרני אירופאי, לצד מראה בוהו שיק חם, אשר משלב צבעוניות מונוכרומטית לצד צבעוניות חזקה יותר, חומריות קרה של בטון וברזל לצד חומריות חמה של עץ וחומרים טבעיים, ריהוט מוקפד לצד פריטי וינטאז', עושר של טקסטיל ואבזור מדויק ומלא באופי.

אדריכלות: אורלי אביטל

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

עיצוב, אנשים ואסתטיקה תמיד עוררו אצלי השראה. זו האהבה האמיתית שלי! את הסטודיו לעיצוב והום סטיילינג שלי הקמתי מתוך הרבה תשוקה, יצירתיות ואהבה ענקית לעיצוב ואומנות. הסטודיו מתמחה בעיצוב והום סטיילינג ללקוחות פרטיים ועסקיים, השבחת נכסים וסטיילינג לצילומים.

אני אוהבת לחשוב אחרת ולמצוא פתרונות עיצוב יצירתיים ופונקציונאליים, באמצעות צבע, צמחייה, שילוב של חומרים ואלמנטים עיצוביים שונים, עם דגש לכל הפרטים והפריטים הקטנים, שייצרו בית עם סגנון ואופי ייחודי במראה נקי ועם המון אווירה. חשוב לי שלכל בית ולכל חלל שאני מעצבת, יהיה את האופי שלו, את המשהו האחר הזה ,שמתאים בדיוק לו וזה בא לידי ביטוי בשפה עיצובית מאוד מוגדרת בכל אחד מהפרויקטים שלי, שונים ככל שיהיו.

אני יודעת שהכול מתחיל בתהליך משותף, אישי ומדויק עם הלקוחות שלי. לכל אחד צרכים, רצונות וחלומות אחרים ואני נותנת מענה לאורך כל התהליך, בצמוד לצרכי הלקוח, עם דגש לדקויות הקטנות ועד הפרט האחרון.

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

michaliwolfson@gmail.com
[reviews_area_plugin]