דירה 5 חדרים בבת ים

צילום: אורית ארנון

גודל הנכס

135 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

הלבשה לדירה בבת ים עם נוף משגע לים, כמו שאתם רואים החלל הציבורי לא גדול וגם כשעושים הלבשה בלבד חשוב לתכנן את המיקומים והמידות הנכונות בחלל עוד לפני ההלבשה, חשוב לתכנן בצורה נוחה ופרקטית לכל הצרכים של המשפחה.

רק אחרי שהבנו את הסידור והמיקומים התחלנו במסע הבחירות של הריהוט, התאורה והאקססוריז.
שילבנו ריהוט מעץ אגוז המשדר יוקרתיות ובדים בצבעים סגולים וורודים שמכניסים רומנטיות ויופי.
בחרנו בטפט עדין על קיר הטלויזיה שנותן רקע מיוחד ועדיין לא מפריע לצפייה טובה אל מול הטלויזיה, הוספנו בפינת האוכל ציור מציירת שציירה לנו באופן מופלא לפי הגוונים של הבית ובכך יצרנו חיבור נוסף לחלל.

כדי לשדרג את המטבח הלבן ולתת לו ייחודיות משלו בחרנו באריח פסיפס מטריף שמקפיץ ועושה אותו לאחר.
לא רצינו להעמיס ולצמצם את השטח במטבח ולכן בחרנו בדלפק קטן ולא באי לארוחות בוקר מהירות שכשיושבים עליו הנוף של הים משתקף לעינינו, מראה שגורם לנו לרצות לשבת עוד ועוד על הדלפק.

גם בחדר השינה של הבת וההורים המשכנו בבחירת גווני הורוד והסגול כדי ליצור המשכיות וחיבורים נכונים.

במסדרון הבית מוצגות תמונות מטיולים של המשפחה ברחבי העולם, מסגרנו ותלינו אותם באלגנטיות כמו בגלרייה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אני נטלי אלל, מעצבת ומלבישה בתים, אל עולם ההום-סטיילינג הגעתי אחרי שבעצמי גרתי במיטב יחידות הדיור, בכל הגדלים והאיכויות, וכשהצלחתי להפוך כל חלל מאתגר לבית נעים ויפה, ידעתי שהכל אפשרי ושאני כאן בדיוק בשביל זה – כדי להגשים את בית החלומות לכל מי שרק רוצה!
בנוסף לכל הכלים המקצועיים שברשותי והניסיון, אני מעצבת מהבטן, מתוך תשוקה ורגש. ויש לי סיפוק אדיר כשאני עובדת עם האנשים הנכונים ומצליחה לגעת בנפש שלהם באופן בלתי אמצעי. אני אוהבת להתרגש מפריטים מיוחדים ומאנשים ובעיקר לרגש באמצעות העיצובים שלי שיוצרים את החיבור השלם והמדויק בין השניים, בכל פעם מחדש.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

nataliealal@gmail.com