בית פרטי 7 חדרים בביצרון

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

200 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

פרויקט בשכונת ביצרון בתל אביב, שכלל שיפוץ של קומת הכניסה וכן בניית שתי קומות נוספות – קומת ילדים וקומה שכולה מאסטר הורים.
בקומת הכניסה (בבית המקורי) היו שני מפלסים, הוחלט להשאיר את הבמה ועליה לבנות את המטבח. דרך המטבח ישנו מעבר לשירותי האורחים וכן לחדר העבודה.
בקומה הראשונה נמצאים חדרי הילדים ושני חדרי רחצה, ובקומה העליונה מאסטר הורים מפנק, עם יציאה למרפסת פרטית.
מעבר ליצירתיות הנדרשת בפרויקט מן הסוג הזה (הכולל אילוצי שיפוץ ובניה) היו גם בחירות עיצוביות מעניינות שהן לא הבחירה הטבעית שלי.
היתה לי זכות גדולה ללוות את הלקוחות האלו, שמצד אחד כל כך פתוחים, סומכים וזורמים עם כל שיגעון שלי, ויחד עם זאת מגיעים עם רצונות עיצוביים בסגנון שהוא מעט שונה ממני.
כך נולד לו הפרויקט הזה, עם האופי המיוחד והייחודי שלו 🤍

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אנחנו סטודיו בוטיק לעיצוב פנים והום סטיילינג המתמחה בסגנון נקי, מינמליסטי ובקווים נקיים המושתת על הערכים של העיצוב הנורדי סקנדינבי.
הויז׳ן שלנו הוא להמשיך לעצב בתים בסטייל סקנדינבי מבלי להתפשר על פרקטיקה, ולהפוך את היום יום של הלקוחות שלנו לנוח, רגוע ונעים, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים.
הסטודיו הוא חלק מקבוצת Crazy Nordic הכוללת גם את החנויות Bring it home, RENN ו- KITA KIDS.
אנחנו מאמינים שבית צריך להיות מדויק ונכון לכל אחד בהתאם לאורח החיים שלו. יחד עם זאת, הערכים של העיצוב הנורדי יכולים להתאים לכולם ובמיוחד לקהל הישראלי שנמצא בטמפרמנט גבוה.
הסטודיו מתמחה בפרויקטים פרטיים אשר מבוצעים מא'-ת' כלומר, משלב התכנון המדויק ללקוח ועד לשלב הנחת הפמוט על המדף. כולל ניהול הפרויקט, הספקים והתקציב.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.