בית פרטי 6 חדרים ברמת גן

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

290 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

זוג וארבעה ילדים, שנכנסו לבית פרטי ישן, בן 20 שנה, עם שתי קומות וחצר גדולה, ששטחו הכולל הוא 290 מ"ר. בקומה התחתונה ישנו חלל מרכזי גדול, שירותי אורחים ומאסטר הורים. בקומה העליונה חדרי השינה של הילדים, חדר רחצה כללי, חדר נערה עם מקלחת ושירותים צמודים, פינת עבודה וחדר משחקים גדול.
הלקוחות ביקשו בית נוח, מזמין, בסגנון נורדי מינימליסטי, עם צבעוניות עדינה.
על מנת לפתוח את החלל המרכזי לחלל אחד, 'אופן ספייס', הוחלט על שבירת קיר המטבח וצירופו לחלל הסלון.
בסלון הוחלף המעקה המיושן בספריית ברזל לבנה גדולה הפתוחה לשני הכיוונים. הקיר החיצוני לכיוון החצר הוסר כמעט במלואו, והוחלף בוויטרינה ענקית. הוחלט להשאיר את הבטון חשוף, על מנת להכניס חומר נוסף ועניין לעיצוב הבית. במרכז החלל הוצבה ספה מעוצבת, ולצידה שתי כורסאות עץ התוחמות את אזור הסלון.
המטבח עוצב בצורה של רי"ש: דופן אחת של הארונות הגבוהים, עם מקרר אינטגרלי, ודופן שנייה נמוכה, המשמשת למשטח עבודה גדול, כיור – וחלון שצופה החוצה ומכניס ירוק פנימה. במרכז המטבח הוצב אי רחב המאפשר עבודה עליו, ומשמש גם כפינת אוכל יומיומית.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אנחנו סטודיו בוטיק לעיצוב פנים והום סטיילינג המתמחה בסגנון נקי, מינמליסטי ובקווים נקיים המושתת על הערכים של העיצוב הנורדי סקנדינבי.
הויז׳ן שלנו הוא להמשיך לעצב בתים בסטייל סקנדינבי מבלי להתפשר על פרקטיקה, ולהפוך את היום יום של הלקוחות שלנו לנוח, רגוע ונעים, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים.
הסטודיו הוא חלק מקבוצת Crazy Nordic הכוללת גם את החנויות Bring it home, RENN ו- KITA KIDS.
אנחנו מאמינים שבית צריך להיות מדויק ונכון לכל אחד בהתאם לאורח החיים שלו. יחד עם זאת, הערכים של העיצוב הנורדי יכולים להתאים לכולם ובמיוחד לקהל הישראלי שנמצא בטמפרמנט גבוה.
הסטודיו מתמחה בפרויקטים פרטיים אשר מבוצעים מא'-ת' כלומר, משלב התכנון המדויק ללקוח ועד לשלב הנחת הפמוט על המדף. כולל ניהול הפרויקט, הספקים והתקציב.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.