דירת גן 4 חדרים ברעננה

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

דירת גן מקבלן ברעננה, הדיירים הם זוג צעיר עם שני ילדים. המשפחה ביקשה ליצור תחושה נעימה ומזמינה של בית, לצד פלטת צבעים נקיה ומראה נקי.
בכניסה לבית, בחרתי לשלב ספרייה ובאמצעותה לייצר מבואת כניסה. הספרייה תוכננה ועוצבה במיוחד לפרויקט, באופן כזה שאינו חוסם או מצמצם את החלל.
המטבח תוכנן ע"י הקבלן להיות בצורת ר'. על מנת ליצור מראה צעיר יותר, החלטנו ליצור שני סטריפים מקבילים רחבי ידיים. באחד הוצב הכיור, כשמעליו קלאפה בטקסטורת פסים, וממול הוצבו כיריים, משטח עבודה, פינת קפה וארונות גבוהים הממשיכים עד לקצה המסדרון, לצד פינת האוכל.
את הסלון מיקמנו באופן מקביל, כלומר, ספה ומולה 2 כורסאות. זאת על מנת לייצר סלון מזמין ואינטימי וכן על מנת להגדיר את החלל.
מאסטר ההורים עבר שינוי משמעותי. עוד בשלב התוכניות תוכנן הקיר זכוכית, ונעשו כל ההתאמות מצד הקבלן על מנת שנוכל למקם אותו.
תוכנן ארון נגרות לאורך כל הקיר, כאשר בסופו מיקמנו פינת עבודה לבקשת הדיירים אשר אחד מהם עובד הרבה מהבית.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אנחנו סטודיו בוטיק לעיצוב פנים והום סטיילינג המתמחה בסגנון נקי, מינמליסטי ובקווים נקיים המושתת על הערכים של העיצוב הנורדי סקנדינבי.
הויז׳ן שלנו הוא להמשיך לעצב בתים בסטייל סקנדינבי מבלי להתפשר על פרקטיקה, ולהפוך את היום יום של הלקוחות שלנו לנוח, רגוע ונעים, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים.
הסטודיו הוא חלק מקבוצת Crazy Nordic הכוללת גם את החנויות Bring it home, RENN ו- KITA KIDS.
אנחנו מאמינים שבית צריך להיות מדויק ונכון לכל אחד בהתאם לאורח החיים שלו. יחד עם זאת, הערכים של העיצוב הנורדי יכולים להתאים לכולם ובמיוחד לקהל הישראלי שנמצא בטמפרמנט גבוה.
הסטודיו מתמחה בפרויקטים פרטיים אשר מבוצעים מא'-ת' כלומר, משלב התכנון המדויק ללקוח ועד לשלב הנחת הפמוט על המדף. כולל ניהול הפרויקט, הספקים והתקציב.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.