דירה 5 חדרים בחולון

צילום: אבי קבלו

גודל הנכס

130 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

דירת קבלן לזוג+3 ילדים.
הדירה נרכשה ע"י הלקוחות טרם בחירת ריצוף, מטבח, חיפויים וכלים סניטריים. התכנון והליווי החלו בשלב מאוד מוקדם וכשנתיים טרם קיבלו הלקוחות מפתח.
אחד האתגרים המרכזיים בדירה היה מבנה החלל המרכזי כלל זוויות וצורתו ריבוע ומשולש גם יחד. העמדת הריהוט בו לא היתה ברורה ודרשה תכנון מחדש.
התכנון הקבלני לא תאם את צרכי המשפחה ובוצעו בו שינויים.
המטבח תוכנן מחדש. שטחו הוגדל פי-2 מהמתוכנן באופן כזה שיטשטש את המבנה המשולש של החלל ובהתאמה להעמדה המחודשת של חלל הסלון. פינת האוכל הוכנסה לתוך המטבח רחב הידיים.
החלל המרכזי נראה בסופו של דבר גדול ומרווח יותר בזכות תכנון העמדה נכונה.

הדירה כללה חדר אמבטיה לילדים שאף הוא תוכנן מחדש. הקיר המפריד בין האמבטיה לחדר השירות הוסר, במקום אמבטיה תוכנן מקלחון, הוחלפו המיקומים בים המקלחת לארון האמבטיה כך שיוכל להכיל צרכי שלושת הילדים המשתמשים בו.

בפרוייקט זה העיצוב וההלבשה מלאים משלב בחירת החומרים הלבנים, תכנון המטבח ובחירת החומרים והצבעים תכנון חדר מקלחת הילדים, תכנון נגרות, תאורה, בחירת צבעים, רהיטים, טקסטיל ופרטי נוי.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

 ברוכים הבאים. אני רוית רוד, אמא לשלושה, תושבת קרית אונו, הום סטייליסטית בעלת 11 שנות נסיון המתמחה בעיצוב והלבשת דירות קבלן, דירות יד 2 ובתים פרטיים. בנוסף מרצה בסטודיו B6, בלוגרית ומנטורית למעצבים בתחילת הדרך.

להפוך חלל לבית זה הכי מרגש שיש מבחינתי.  אני מאמינה שניתן לחולל שינוי גדול גם ללא שבירת קירות. הצבע, החומר, הטקסטיל, האוספים, הפריט הנוסטלגי שהתיישן, כל אלה הם הסיפור שלנו ואין כמו לספר את הסיפור באמצעות המקום הכי חשוב שיש- הבית שלנו.

אני כאן ללוות אתכם משלב החלום ו"עד המסמר האחרון".

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

rod@ayelec.com