דירת גן 4 חדרים בנס ציונה

צילום: יואל אליווה

גודל הנכס

100 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

משפחה מקסימה שרכשה דירת קבלן ביקשה לתכננה ולעצבה בסגנון כפרי מודרני האהוב עליהם.
יצאנו לדרך כבר עם חפירת היסודות לפני כשנתיים, והמשימה הראשונה הייתה למקסם את חלל הסלון מטבח הקטן יחסית שלא אפשר מיקום סלון/ טלויזיה בצורה נוחה- על כן שילבתי באי במטבח את יחידת הטלויזיה, כך נפתח החלל ואיפשר מעבר ונוחות מחייה גבוהה. בנוסף יישמתי באי בוצר מעץ החובק את השיש ומכניס חמימות לחלל. טפט קש ייחודי מעטר את קיר הסלון יחד עם תריסי המשרבייה. באמבטיות קרמיקות מעוטרות יחד עם ארונות בהתאמה אישית ממשיכים את הקו של הבית. שימוש בצבעים הפסטלים יחד עם קרניזים בנגרות מייצר מראה רך וכפרי לאורך חדרי השינה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

בוטנסקי עיצוב ואדריכלות פנים, הינו משרד בוטיק להגשמת חלומות עיצוביים תוך הקפדה על נוחות, נגישות ומקסום החלל.

המשרד שהוקם ומנוהל על ידי שלומי בוטנסקי, מתמחה בעיצוב דירות מגורים ווילות לשיפוץ או בבנייה חדשה, מגורי יוקרה, בתי עסק ולוביים של מתחמי מגורים.

שלומי הינו מעצב ואדריכל פנים מוכשר ויצירתי הניחן בטעם אישי משובח במיוחד. ומצטיין בחיבור אישי מעולה.

שלומי חד ומדויק ויודע כיצד להנחות את לקוחותיו בביטחון ובסבלנות האופייניים לו, היישר לתכנון ולביצוע מעולים ובסטייל מושלם. באמתחתו פרסומים מקצועיים במגאזינים שונים ובמדיה דיגיטאלית וטלוויזיונית, מרצה לעיצוב באקדמיה ובאופן פרטי.

המשרד שם למטרה לעצב סביבה מרגשת, מרשימה ופרקטית שמביאה לידי ביטוי את סגנונם האישי של הלקוחות, תוך מתן פתרונות יצירתיים, מקוריים ועדכניים המותאמים לצרכי הלקוחות ותקציבם.

ליווי הפרויקטים ניתן משלב איתור הנכס הנכון עבור הלקוחות, ניהול והובלת תהליך השיפוץ או הבנייה בשיתוף הלקוחות ועד לתמונה האחרונה על קיר הבית.

שלומי בוטנסקי דוגל בבניית מערכת אמון הדדית המאפשרת עיצוב מיטבי זאת במטרה להגשים את חלומותיהם של הלקוחות.

התמחות והבנה מעמיקה של חומרי גמר מתקדמים ומגוונים, מאפשרים למקד את הלקוחות בבחירה של מוצרים שלהם תוחלת חיים ארוכה יותר בתחזוקה מינימאלית, בעלי המקצוע המשולבים בפרויקטים השונים, מומחים כל אחד בתחומו ליצירת המוצר ברמת הגימור.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.