דירה 4 חדרים במושב מצליח

גודל הנכס

100 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

'דירה סופר מודרנית ומדליקה'- זו היתה הבקשה העיצובית של המשפחה הצעירה
בחרנו יחדיו חומרים וגוונים וניגשתי למשימה
סרגלי עץ בעוביים שונים מחפים את קירות ותקרת המטבח ויוצרים מוקד משיכה לא סטנדרטי, האי עשוי שיש שחור ודרמטי וגוף התאורה עם נגיעות הזהב משלים את הלוק האצילי. ניתנה תשומת לב רבה לבחירת ריהוט יפה ופרקטי שגם עמיד לקטנטנים: ספה אפורה מבד קטיפה סינטטי, שולחנות קפה שונים זה מזה וטלוויזיה הממוקמת על עמוד, לניצול מקסימלי של הסלון. גם פינת האוכל מתכתבת באופן מושלם עם עיצוב המטבח וממשיכה אותו באופן טבעי- כסאות מקטיפה כחולה ונעימה ומעל גוף תאורה מרשים. תודה ללקוחות שבחרו בי לעצב את ביתם המזמין והחמים.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

בוטנסקי עיצוב ואדריכלות פנים, הינו משרד בוטיק להגשמת חלומות עיצוביים תוך הקפדה על נוחות, נגישות ומקסום החלל.

המשרד שהוקם ומנוהל על ידי שלומי בוטנסקי, מתמחה בעיצוב דירות מגורים ווילות לשיפוץ או בבנייה חדשה, מגורי יוקרה, בתי עסק ולוביים של מתחמי מגורים.

שלומי הינו מעצב ואדריכל פנים מוכשר ויצירתי הניחן בטעם אישי משובח במיוחד. ומצטיין בחיבור אישי מעולה.

שלומי חד ומדויק ויודע כיצד להנחות את לקוחותיו בביטחון ובסבלנות האופייניים לו, היישר לתכנון ולביצוע מעולים ובסטייל מושלם. באמתחתו פרסומים מקצועיים במגאזינים שונים ובמדיה דיגיטאלית וטלוויזיונית, מרצה לעיצוב באקדמיה ובאופן פרטי.

המשרד שם למטרה לעצב סביבה מרגשת, מרשימה ופרקטית שמביאה לידי ביטוי את סגנונם האישי של הלקוחות, תוך מתן פתרונות יצירתיים, מקוריים ועדכניים המותאמים לצרכי הלקוחות ותקציבם.

ליווי הפרויקטים ניתן משלב איתור הנכס הנכון עבור הלקוחות, ניהול והובלת תהליך השיפוץ או הבנייה בשיתוף הלקוחות ועד לתמונה האחרונה על קיר הבית.

שלומי בוטנסקי דוגל בבניית מערכת אמון הדדית המאפשרת עיצוב מיטבי זאת במטרה להגשים את חלומותיהם של הלקוחות.

התמחות והבנה מעמיקה של חומרי גמר מתקדמים ומגוונים, מאפשרים למקד את הלקוחות בבחירה של מוצרים שלהם תוחלת חיים ארוכה יותר בתחזוקה מינימאלית, בעלי המקצוע המשולבים בפרויקטים השונים, מומחים כל אחד בתחומו ליצירת המוצר ברמת הגימור.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.