דירה 5 חדרים במצליח

צילום: נדב פקט

גודל הנכס

100 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

משפחה צעירה שקנתה את ביתה הראשון ביקשה לעצבו בסגנון מודרני עם נגיעות של צבע ויוקרה. בכל הבית יושם פרקט איכותי המחמם את הבית, בסלון שולב קיר בריקים משעם, המוסיף גם הוא לחמימות העצית בחלל.
פרטי הריהוט בסלון תוכננו כך שיהיו גם דקורטיבים וגם פרקטים – כל הספות פריקות לכביסה קלה. גופי תאורה ממתכת מעטרים את פינת האוכל המוצבת על רקע קיר טורקיז נעים עם אלמנט של מסגרות עץ ותמונות משפחתיות. המטבח תוכנן כשני מקבילים- אחד של אכסון , והשני דלפק עבודה ועל הקיר מראה עם כיתוב שמח- להגדלת המטבח ולהוספת צבע. האמבטיה חופתה באריחים דמויי בטון בשילוב עם ארון אמבטיה מעץ המחבר לקו הכללי של הבית.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

בוטנסקי עיצוב ואדריכלות פנים, הינו משרד בוטיק להגשמת חלומות עיצוביים תוך הקפדה על נוחות, נגישות ומקסום החלל.

המשרד שהוקם ומנוהל על ידי שלומי בוטנסקי, מתמחה בעיצוב דירות מגורים ווילות לשיפוץ או בבנייה חדשה, מגורי יוקרה, בתי עסק ולוביים של מתחמי מגורים.

שלומי הינו מעצב ואדריכל פנים מוכשר ויצירתי הניחן בטעם אישי משובח במיוחד. ומצטיין בחיבור אישי מעולה.

שלומי חד ומדויק ויודע כיצד להנחות את לקוחותיו בביטחון ובסבלנות האופייניים לו, היישר לתכנון ולביצוע מעולים ובסטייל מושלם. באמתחתו פרסומים מקצועיים במגאזינים שונים ובמדיה דיגיטאלית וטלוויזיונית, מרצה לעיצוב באקדמיה ובאופן פרטי.

המשרד שם למטרה לעצב סביבה מרגשת, מרשימה ופרקטית שמביאה לידי ביטוי את סגנונם האישי של הלקוחות, תוך מתן פתרונות יצירתיים, מקוריים ועדכניים המותאמים לצרכי הלקוחות ותקציבם.

ליווי הפרויקטים ניתן משלב איתור הנכס הנכון עבור הלקוחות, ניהול והובלת תהליך השיפוץ או הבנייה בשיתוף הלקוחות ועד לתמונה האחרונה על קיר הבית.

שלומי בוטנסקי דוגל בבניית מערכת אמון הדדית המאפשרת עיצוב מיטבי זאת במטרה להגשים את חלומותיהם של הלקוחות.

התמחות והבנה מעמיקה של חומרי גמר מתקדמים ומגוונים, מאפשרים למקד את הלקוחות בבחירה של מוצרים שלהם תוחלת חיים ארוכה יותר בתחזוקה מינימאלית, בעלי המקצוע המשולבים בפרויקטים השונים, מומחים כל אחד בתחומו ליצירת המוצר ברמת הגימור.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.