פנטהאוז 6 חדרים ברמת גן

צילום: יואל אליווה

גודל הנכס

200 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

בלב רמת גן, כשנופה האורבני של תל אביב משקיף מהחלון מצוי לו פנטהאוז ייחודי המהווה אי של בריחה עבור בעלי הבית מחד אך עדיין שומר על דיאלוג מול העיר סביב.
בעלי הפנטהאוז ביקשו לייצר חלל מודרני מינימליסטי עם גוונים בהירים המשלב עץ אשר מכניס חמימות לחלל.
הדירה היא דירת קבלן בפרויקט תמ"א 38, אשר תכנונה החל עוד טרם הרכישה. התכנון האדריכלי המקורי השתנה לחלוטין כדי להכיל את צרכי המשפחה ואת החוויה העיצובית אותה רצו לייצר בעלי הבית. בהתאם לכך, הורחבו חדרי האמבטיה והשירותים, חדר .השינה של ההורים שינה את פניו, כך גם חדר המשפחה ועוד…
חומרי הגמר בפרויקט נשקלו בקפידה כדי לייצר חלל הרמוני בצבעיו ובחומריו תוך הקפדה על חומרים עמידים לאורך זמן.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

בוטנסקי עיצוב ואדריכלות פנים, הינו משרד בוטיק להגשמת חלומות עיצוביים תוך הקפדה על נוחות, נגישות ומקסום החלל.

המשרד שהוקם ומנוהל על ידי שלומי בוטנסקי, מתמחה בעיצוב דירות מגורים ווילות לשיפוץ או בבנייה חדשה, מגורי יוקרה, בתי עסק ולוביים של מתחמי מגורים.

שלומי הינו מעצב ואדריכל פנים מוכשר ויצירתי הניחן בטעם אישי משובח במיוחד. ומצטיין בחיבור אישי מעולה.

שלומי חד ומדויק ויודע כיצד להנחות את לקוחותיו בביטחון ובסבלנות האופייניים לו, היישר לתכנון ולביצוע מעולים ובסטייל מושלם. באמתחתו פרסומים מקצועיים במגאזינים שונים ובמדיה דיגיטאלית וטלוויזיונית, מרצה לעיצוב באקדמיה ובאופן פרטי.

המשרד שם למטרה לעצב סביבה מרגשת, מרשימה ופרקטית שמביאה לידי ביטוי את סגנונם האישי של הלקוחות, תוך מתן פתרונות יצירתיים, מקוריים ועדכניים המותאמים לצרכי הלקוחות ותקציבם.

ליווי הפרויקטים ניתן משלב איתור הנכס הנכון עבור הלקוחות, ניהול והובלת תהליך השיפוץ או הבנייה בשיתוף הלקוחות ועד לתמונה האחרונה על קיר הבית.

שלומי בוטנסקי דוגל בבניית מערכת אמון הדדית המאפשרת עיצוב מיטבי זאת במטרה להגשים את חלומותיהם של הלקוחות.

התמחות והבנה מעמיקה של חומרי גמר מתקדמים ומגוונים, מאפשרים למקד את הלקוחות בבחירה של מוצרים שלהם תוחלת חיים ארוכה יותר בתחזוקה מינימאלית, בעלי המקצוע המשולבים בפרויקטים השונים, מומחים כל אחד בתחומו ליצירת המוצר ברמת הגימור.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.