בוחרים את הסגנון האהוב עליכם, ומוצאים את המעצב שמתאים לכם

איזה חלל תרצו לעצב?

Layer 4
חדר ילדים
Layer 5
חדר אמבטיה
Layer 6
חדר עבודה
Layer 7
מטבח
סלון
Layer 9
חדר שינה

אחד על אחד – מעצבת פנים שירה רוזנפלד גליל

תכירו.

שירה רוזנפלד גליל, מתמחה בעיצוב פנים והום סטיילינג. מזה עשר שנים ששירה מעצבת לאנשים את סיפור חייהם. "אני מאמינה שהכל מתחיל בסיפור בחיים. גם הבית. מתחיל בסיפור על אנשים, איך שהם חיים אבל בעיקר איך חולמים לחיות."

בעובי הקורה.

הדבר הראשון ששירה מבחינה בו כשהיא נכנסת לחלל חדש זה האור גם בתקרה וגם בחלונות. בית יכול לייצר תחושות מסוימות ובנוסף יכול ליצור את האווירה שרוצים שתתקבל. "שמחה, נוחות, נינוחות ועד תחושת בטחון." בינינו, מה צריך יותר מזה? שירה, תעצבי לנו בית!

אוכל, עיצוב ומה שבניהם.

אם שירה לא הייתה עוסקת בתחום העיצוב היא כנראה הייתה מאמנת אישית התפתחותית, אז זה גם די עושה שכל שכרגע היא קוראת את "אמא מאמנת". את האמת מרוב דיבור על אימונים התעייפנו, בא לנו על איזו גלידה אקזוטית בצבעי ים.

כל חלל שבעולם.

אם היו מציעים לה לעצב כל חלל שבעולם היא הייתה בוחרת בריזורט מפנק ויוקרתי במלדיביים. לא פלא שהמוטו שלה בחיים זה 'חייך אל העולם והוא יחייך אליך בחזרה'. אולי אם נחייך יותר אז נמצא את עצמנו במלדיביים??

זרקה רעיון.

עיצוב מנצח זה: אל תשכחו למלא את החלל בטקסטיל: כריות, שטיחים ווילונות! השלב הסופי והכי חשוב לאופי, החמימות, ושכבות החלל.

 

לעמוד המעצבת פנים שירה רוזנפלד גליל – לחצו פה

אולי יעניין אותך גם...

עיצוב ליטל אופיר | צילום גדעון לוין

אחד על אחד עם מעצבת הפנים ליטל אופיר

תכירו ליטל אופיר, מעצבת פנים. בוגרת לימודי עיצוב בסטודיו 6B, עיצוביה מתאפיינית בתכנון מדויק בקווים נקיים ומינימליסטיים בשילוב מגוון סגנונות עיצוב. המוטו לפיו ליטל חיה

עיצוב שירי היימן | צילום שירן כרמל

לצפות בו – מזנונים מעוצבים

מזנון בסלון הפך בשנים האחרונות לפריט מאסט בכל בית. זה לא משנה באיזה סגנון תבחרו לעצב את הבית שלכם, באיזו ספה תבחרו או מה יהיה